C-Eye Pro innowacja w neurorehabilitacji

Jednym z najważniejszych zadań realizowanych przez naszą Poradnię jest działalność terapeutyczna. Prowadzimy terapię psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną oraz terapię integracji sensorycznej. Realizujemy również zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju zarówno w ramach naszej działalności statutowej jak i w ramach programu rządowego „Za życiem”. Dbamy o jakość naszych usług. Stale doskonalimy swój warsztat pracy i wzbogacamy go o nowe metody terapeutyczne. W dniu 7 lutego 2023 roku w naszej placówce został zainstalowany C-Eye Pro – innowacja w neurorehabilitacji.

Jest to nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne: śledzi ruch gałek ocznych, co umożliwia alternatywną komunikację i efektywną terapię osób w ciężkich stanach neurologicznych. Urządzenie C-Eye diagnozuje:

  • wzrok i słuch,
  • test świadomości,
  • umiejętności poznawcze,
  • stany emocjonalne dziecka.

C-Eye może być stosowany w rehabilitacji neurologicznej, terapii widzenia, terapii poznawczą i pedagogicznej oraz terapii komunikacji alternatywnej AAC. W naszej placówce będzie wykorzystywany do terapii wszystkich dzieci z niepełnosprawnością, a także mających trudności z komunikacją. Dzięki C-Eye nasi podopieczni będą mogli skorzystać z nowoczesnej technologii co niewątpliwie podniesie efektywność terapii i umożliwi pokonywanie napotykanych barier komunikacyjnych.

Mgr Agnieszka Glinka – dyrektor Poradni


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com