Zapraszamy na pierwsze spotkanie nowo powstałej grupy wsparcia dla Rodziców dzieci z autyzmem

Grupa wsparcia to regularne spotkania, podczas których każdy dobrowolnie może podzielić  się swoimi troskami, doświadczeniami.

To przestrzeń dla rodziców, opiekunów dzieci z autyzmem, którzy doświadczają stresu, frustracji, niemocy. To możliwość podzielenia się osiągnięciami dziecka, sukcesami wychowawczymi, metodami terapeutycznymi i spostrzeżeniami z pracy tymi metodami na funkcjonowanie dziecka. Można będzie usłyszeć, ale i opowiedzieć o konsultacjach medycznych, zaleceniach, o diecie, o badaniach.
W bezpiecznej atmosferze, kameralnej grupie, przy asyście psychologa, możecie posłuchać lub opowiedzieć o tym wszystkim, co dla Was ważne. 

Przyjdź i przekonaj się, że są ludzie, którzy borykają się z podobnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka z całościowymi zaburzeniami rozwoju. 

Gwarantujemy dobrowolność udziału, wypowiadania się, tajemnicę informacji. 

Na otwarcie grupy zapraszamy już 6 listopada 2015 r. o godzinie 17.00. w budynku Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Warce

W programie: Prelekcja psychologa Moniki Krawczyk na temat: "Zachowania trudne – pozwól dziecku, aby mogło się dobrze zachować"