RELACJA ZE SPOTKANIA INTEGRACYJNEGO KOŃCZĄCE ROK SZKOLNY 2017/2018 GRUPY WSPARCIA DLA RODZICÓW I DZIECI OBJĘTYCH ZAJĘCIAMI WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU

 W dniu 22 czerwca 2018 roku na terenie Farmy „ Sielanka” odbyło się zakończenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju  w roku szkolnym 2017/2018. W spotkaniu uczestniczyły dzieci objęte zajęciami, ich  rodzice oraz terapeuci z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Warce.

Miejsce spotkania - wspaniała stadnina koni  przywitało nas piękną  zielenią, spokojem i ciszą- tak daleką od zgiełku miasta, Wszystko to wzbudziło zachwyt wśród uczestników spotkania. Pogoda nam dopisała. Przyjemna aura bez  sprzyjała zabawom  na świeżym powietrzu. Na naszych podopiecznych czekało już przygotowane ognisk. Każde dziecko mogło przystąpić do własnoręcznego przygotowania smakowitej przekąski. Już po chwili w okolicy zaczął unosić się apetyczny zapach kiełbasek. W oczekiwaniu na gotowe do spożycia pyszności dzieci miały okazję przejechać się bryczką po okolicy farmy. Widok koni oraz możliwość przejażdżki wywołały uśmiech na twarzach zarówno dzieci jak i dorosłych. Na koniec przejażdżki dzieci mogły konie pogłaskać oraz nakarmić.
Pobyt na świeżym powietrzu wzmagał apetyt. Dzięki wsparciu firmy „Piekarnia Kazana” wszyscy mogli również spróbować  słodkości z lokalnej piekarni. Terapeuci  przygotowali dla dzieci niespodziankę w postaci pokazu baniek mydlanych. Zaproszono dzieci do wspólnej zabawy. Każde dziecko mogło samodzielnie puszczać bańki lub biegać łapiąc olbrzymie bańki wykonane przez innych. Uśmiech malował się na każdej twarzy zarówno u dzieci jak i dorosłych. Wydawało się że niespodzianka była bardzo udana.  Zabawom nie było końca. Dzieci miały okazję wykorzystać olbrzymią przestrzeń, którą niewątpliwie oferował teren na farmie. Na zakończenie spotkania zespół wczesnego wspomagania rozwoju podziękował wszystkim za tak liczny udział oraz cały rok wspólnej pracy.
Dyrektor Poradni  wraz z terapeutami składa również serdeczne podziękowania Farmie  „Sielanka” za możliwość zorganizowania spotkania w tak pięknym miejscu i  oraz Piekarni Kazana za smakowity poczęstunek dla naszych małych uczestników.


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com