C-Eye Pro innowacja w neurorehabilitacji

Jednym z najważniejszych zadań realizowanych przez naszą Poradnię jest działalność terapeutyczna. Prowadzimy terapię psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną oraz terapię integracji sensorycznej. Realizujemy również zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju zarówno w ramach naszej działalności statutowej jak i w ramach programu rządowego „Za życiem”. Dbamy o jakość naszych usług. Stale doskonalimy swój warsztat pracy i wzbogacamy go o nowe metody terapeutyczne. W dniu 7 lutego 2023 roku w naszej placówce został zainstalowany C-Eye Pro – innowacja w neurorehabilitacji.

Jest to nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne: śledzi ruch gałek ocznych, co umożliwia alternatywną komunikację i efektywną terapię osób w ciężkich stanach neurologicznych. Urządzenie C-Eye diagnozuje:

  • wzrok i słuch,
  • test świadomości,
  • umiejętności poznawcze,
  • stany emocjonalne dziecka.

C-Eye może być stosowany w rehabilitacji neurologicznej, terapii widzenia, terapii poznawczą i pedagogicznej oraz terapii komunikacji alternatywnej AAC. W naszej placówce będzie wykorzystywany do terapii wszystkich dzieci z niepełnosprawnością, a także mających trudności z komunikacją. Dzięki C-Eye nasi podopieczni będą mogli skorzystać z nowoczesnej technologii co niewątpliwie podniesie efektywność terapii i umożliwi pokonywanie napotykanych barier komunikacyjnych.

Mgr Agnieszka Glinka – dyrektor Poradni


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE BADANIA DZIECI


Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Warce
we współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, Uniwersytetem Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, Katolickim Uniwersytetem Lubelskim , Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademią Pedagogiki Specjalnej w Warszawie w ramach projektu innowacyjno- wdrożeniowego w zakresie oceny funkcjonalnej prowadzi badania oceniające rozwój małych dzieci w następujących grupach wiekowych:

  • 6- 8 miesięcy,
  • 12-14 miesięcy,
  • 18- 20 miesięcy,
  • 24-26 miesięcy,
  • 30- 32 miesięcy.

Rodziców chętnych do udziału w badaniu prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 761 583.

ZGŁOSZENIA DO DNIA 15  LISTOPADA 2022 R.

 

Zadanie pn. Organizacja i realizacja „Projektu innowacyjno-wdrożeniowego w zakresie oceny funkcjonalnej”

Umowa nr MEiN/2022/DWEW/1070

Finansowane ze środków Ministra Edukacji i Nauki.

 

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na rok szkolny 2022/23

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warce, przygotowanej na rok szkolny 2020/21.

Czytaj więcej

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na rok szkolny 2023/24

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warce, przygotowanej na rok szkolny 2023/24.

Czytaj więcej

Budżet Obywatelski Mazowsza

 
Szanowni Państwo,
Powiat Grójecki w roku 2022 r. złożył do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza dwa projekty (Konferencja i Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Grójeckiego – Nasze najpiękniejsze oraz Piknik Historyczny VIVAT PUŁASKI), które przeszły pozytywną weryfikację i zostały skierowane do głosowania mieszkańców.
W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą o wsparcie tej inicjatywy poprzez rozpropagowanie informacji o głosowaniu wśród uczniów.
Głosowanie rusza 8 czerwca 2022 r. i potrwa do 30 czerwca 2022 r.
Czytaj więcej

Żegnamy Elżbietę Paczkę ...

Czytaj więcej

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na rok szkolny 2020/21

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warce, przygotowanej na rok szkolny 2020/21.

Czytaj więcej

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na rok szkolny 2021/22

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warce, przygotowanej na rok szkolny 2020/21.

Czytaj więcej

Deklaracja dostępności

Czytaj więcej

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na rok szkolny 2019/20

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warce, przygotowanej na rok szkolny 2019/20.